مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی پروژه اداری وزرا

نورپردازی پروژه اداری واقع در وزرا با چراغ خطی مدل 3030 و مدل 7635

 

استفاده از چراغ خطی آویز مدل 3030

در این پروژه از چراغ خطی آویز مدل 3030 به عنوان یکی از منابع روشنایی و دکوراتیو استفاده شده است. چراغ خطی 3030 دارای زاویه 90 درجه است و همین امر باعث خاص تر شدن این چراغ می شود. این چراغ به دلیل زاویه 90 درجه ای که دارد می توان از آن در کنج دیوار و سقف هم استفاده کرد به همین خاطر به آن ها چراغ کنجی نیز گفته می شود. بسته به نوع طراحی نورپردازی و طراحی داخلی فضا می توان از ترکیبی از این چراغ ها استفاده کرد تا بتوان فضایی خاص و مدرن را ایجاد کرد.

 

استفاده از چراغ خطی توکار مدل 7635

یکی دیگر از چراغ های خطی استفاده شده در این پروژه، چراغ خطی توکار مدل 7635 است که صورت خط های بریده شده پشت سر هم نصب شده اند و علاوه بر داشتن طراحی و دیزاین خاص، روشنایی مورد نیاز فضا را تامین می کنند.

نورپردازی پروژه اداری بسیار حساس است و باید کاملا اصولی و با محاسبات دقیق انجام شود.

 

جهت طراحی، محاسبات و اجرای نورپردازی پروژه های اداری می توانید با تیم متخصص گروه روشنایی سپندار مشاوره در تماس باشید.

 

 

محل پروژه: 
تهران، وزرا
تاریخ انجام پروژه: 
1398

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.