مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی ویلای نوشهر

نورپردازی خطی این روزها بسیار مورد توجه طراحان داخلی و معمارها قرار گرفته است. چراغ های خطی دارای انواع مختلف توکار، روکار و آویز هستند که می توان از آن ها در فضای داخلی و فضای خارجی نیز استفاده کرد. نورپردازی خطی برای طرفداران سبک نورپردازی مینیمال و مدرن بسیار مناسب است و فضایی خاص با نورپردازی متفاوت را برای افراد به ارمغان می آورد. از چراغ های خطی می توان هم به عنوان منبع نور اصلی، برای روشنایی محیط استفاده کرد و هم می توان به عنوان یک عنصر دکوراتیو در طراحی داخلی استفاده کرد. 

منبع نور داخل پروفیل چراغ های خطی ال ای دی است که طول عمر بسیار بالا و مصرف کمی دارد و از این جنبه نیز می تواند گزینه بسیار مناسبی برای نورپردازی فضای مورد نظر باشد. 

 

رنگ نور چراغ های خطی

چراغ های خطی را می توان با سه رنگ نور طبیعی(نچرال)، آفتابی و مهتابی نصب و اجرا کرد. همچنین می توان به جای استفاده از یک نگ نور در کل فضا، ترکیبی از رنگ نورهای مختلف را اجرا کرد.

 

نورپردازی خطی ویلای شهرک آزالیا

تامین محصولات روشنایی، طراحی نورپردازی و اجرای پروژه ویلایی واقع در شهرک آزالیا نوشهر توسط گروه روشنایی سپندار الکتریک. چراغ خطی استفاده شده در این پروژه چراغ خطی توکار مدل  5532 است که رد آن از ریسه های ال ای دی باا نور نچرال استفاده شده است. در این پروژه نورپردازی خطی در سقف برای فضای داخلی و همچنین کنج سقف در فضای بیرونی ویلا انجام شده است.

 

ویژگی و مشخصات چراغ توکار خطی 5532

این چراغ قابل نصب به صورت توکار داخل سقف، دیوار، کناف و ... است و دارای عرض 55 و ارتفاع 32 میلی متر است. همچنین در پروفیل این چراغ می توان از ریسه هایی با رنگ نورهای نچرال، آفتابی و مهتابی با شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر نیز استفاده کرد.

محل پروژه: 
نوشهر، شهرک آزالیا
تاریخ انجام پروژه: 
1399

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.