مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

انواع چراغ های خطی از نظر نوع کاربری

چراغ های خطی دارای انواع و کاربری های مختلفی هستند و به عنوان یک راهکار روشنایی برای طراحان و معماران به حساب می آیند. این چراغ ها دارای ظاهری مدرن و مینیمال هستند و می توان از آن ها در فضاهای مختلف استفاده کرد و از همین جهت بسیار مورد توجه معماران قرار گرفته اند.

 

انواع چراغ خطی از نظر کاربری

اگر بخواهیم چراغ های خطی را از نظر نوع کاربری دسته بندی و تفکیک کنیم این چراغ ها دارای انواع قرنیزی، دفنی، لب پله، زیر کابینتی، روشنایی سقف، دیوار، دکوراتیو و ... هستند که در اینجا چند نمونه از آن های را معرفی می کنیم. پس با ما همراه باشید تا با انواع این چراغ ها آشنا شوید.

 

چراغ خطی دفنی

یکی از انواع بسیار محبوب و پرکاربرد چراغ های خطی، چراغ دفنی است. این چراغ دارای IP68 می باشد و این به این معنا است که مقاومت این چراغ در برابر آب، خاک، رطوبت و فشار بسیار بالا است و می توان از آن در کف پارکینگ، فضای خارجی، کف استخر و سونا و در کل در هر مکانی که ممکن است در معرض آب، رطوبت و فشار و ضربه باشد استفاده کرد.

 

چراغ خطی دفنی

 

چراغ خطی لب پله

یکی دیگر از انواع این چراغ ها از نظر نوع کاربری چراغ خطی لب پله است. این چراغ برروی لبه پله نصب می شود و نور آن به سمت پایین است. همچنین این چراغ به عنوان استاپر پله نیز عمل می کند و یکی از خاص ترین انواع چراغ های خطی به حساب می آید.

 

چراغ خطی لب پله

 

چراغ خطی قرنیزی

یکی دیگر از انواع این چراغ های چراغ خطی قرنیزی است. این چراغ در کنج و قرنیز دیوار قابل نصب است و در طراحی داخلی بسیار کاربرد دارد. 

 

چراغ خطی دکوراتیو

چراغ خطی دکوراتیو یکی از انواع چراغ ها است و در طراحی داخلی به عنوان یک المان دکوراتیو با شدت نور کم در کنار منبع اصلی نور قرار می گیرد و صرفا برای زیبایی است. 

یکی از انواع چراغ های دکوراتیو چراغ خطی کیوبیک است. کیوبیک یکی از جدیدترین و خاص ترین چراغ های خطی گروه روشنایی سپندار است. دلیل خاص بودن این چراغ در این است که می توان از آن برای ساخت انواع سازه های نوری استفاده کرد. می توان برای ساخت انواع المان های دکوراتیو و حتی لوستر های خاص نیز استفاده کرد. یکی دیگر از کاربری های این چراغ امکان نصب آن در کنج دیوار است. 
یکی دیگر از نکات مهم در رابطه با این چراغ می توان به رنگ نورهای مختلف قابل استفاده در این چراغ اشاره کرد.

 

چراغ خطی دکوراتیو

 

چراغ دکوراتیو

 

انواع چراغ خطی برند Line&Design

گروه روشنایی سپندار واردکننده چراغ های خطی برند line&design در ایران است. این چراغ ها دارای انواع و کاربری های مختلفی هستند و به همین خاطر دست معماران را در طراحی بسیار باز گذاشته اند. 
یکی از مهم ترین ویژگی های این چراغ ها امکان سفارشی سازی آن ها است. منظور از سفارشی سازی چیست؟
یعنی می توان متناسب با طراحی، کاربری فضا و ... پروفیل مورد نظر را با شدت نور و همچنین رنگ نور مورد نظر سفارشی سازی کرد.
 

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.