مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی پروژه اداری تهرانپارس

نورپردازی خطی پروژه اداری (دفتر مرکزی شرکت ظریف بار) واقع در خیابان تهرانپارس تهران با چراغ خطی مدل 3535 با منبع نور آفتابی و شدت نور 5000 لومن بر متر. نورپردازی سالن شرکت ظریف بار با چراغ خطی توکار به صورت سه خط موازی. کاربری این چراغ در این پروژه به عنوان منبع نور اصل و دکوراتیو است.

 

مشخصات چراغ خطی توکار مدل 3535

این چراغ دارای عرض 35 و عمق 35 میلی متر است و با شدت نورهای 1200، 2400، 2500، 3500 و 5000 لومن بر متر و منبع نورهای سفید، نچرال و آفتابی قابل نصب و اجرا است که در این پروژه از این چراغ با منبع نور آفتابی و شدت نور 5000 لومن بر متر استفاده شده است.

 

 

محل پروژه: 
تهران، تهرانپارس
تاریخ انجام پروژه: 
1400

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.