مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی با چراغ خطی پروژه دستکش گیلان

نورپردازی داخلی  شرکت تولیدی دستکش گیلان با چراغ خطی روکار - پروفیل 10235

شرکت تولیدی دستکش گیلان به عنوان اولین تولید‌کننده دستکش‌های خانگی، در سال 1353 با مشارکت و تکنولوژی شرکت انگلیسی L.R.C تاسیس گردید. با بهره‌برداری از تکنولوژی پیشرفته این شرکت توانسته است افتخار اولین تولید‌کننده دستکش‌های دارای گواهینامه استاندارد در ایران را کسب نماید. شرکت تولیدی دستکش گیلان با بیش از ۴۰ سال تجربه ضمن تامین نیاز‌های داخل کشور که سهم عمده آن را در اختیار داشته، به طور مستمر محصولات خود را در حجم انبوه به کشور‌های ترکیه، روسیه، ارمنستان، بلاروس، امارات متحده عربی، عراق، افغانستان و … صادر می‌نماید به ‌نحوی که طی ۱۱ سال متوالی به عنوان صادر کننده نمونه انتخاب گردیده است.

چراغ لاین استفاده شده در این پروژه پروفیل 10235 با شدت نور 10500 لومن یر متر است.

چراغ خطی 10235 یکی از چراغ های خطی روکار است که قابل نصب به صورت آویز و فیکس برروی سطح است. این چراغ دارای عرض 102 میلی متر و عمق 35 میلی متر است. 

در این پروژه از چراغ خطی به عنوان نور اصلی و تامین کتتده نور محیط استفاده شده است و یه صورت روکار برروی سقف نصب شده است.

 

تاریخ انجام پروژه: 
1398

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.