مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی پروژه محمودیه

طراحی نورپردازی دیوار و سقف اتاق کودک با چراغ خطی - پروفیل 1715 پروژه محمودیه

چراغ خطی 1715 دارای عرض 17 میلی متر و عمق 15 میلی متر است که جهت نصب باید شیاری به عمق 15 میلی متر داخل سطح ایجاد کرد و سپس چراغ خطی را داخل سطح نصب کرد.

در طراحی دکوراسیون داخلی یکی از بخش های مهم نورپردازی اتاق کودک است که در کنار طراحی آن از اهمیت ویژه ای برخوردا است. طراحی اتاق کودک باید آرامش بخش، شاد و انرژی بخش باشد که نورپردازی مناسب تاثیر بسیار زیادی در آن دارد.

طراحی نورپردازی اتاق کودک یکی از نورپردازی های بسیار مهم و حساس است که باید توجه ویژه ای به آن داشت چراکه نورپردازی اتاق کودک تاثیر بسیار زیادی در آرامش، رشد، خواب و سلامت کودک دارد.

در این پروژه برای نورپردازی از چراغ های خطی با کد 1715 استفاده شده و متناسب با طراحی دیوار و سقف نورهای خطی با عرض 17 میلی متر نصب شده است.

 

 

محل پروژه: 
محمودیه
تاریخ انجام پروژه: 
1398

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.