مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی شرکت پلیمر آریاساسول

پروژه نورپردازی سالن کنفرانس شرکت پلیمر آریاساسول در عسلویه

نورپردازی با چراغ های خطی توکار در سقف و دیوار

در این پروژه از چراغ های خطی هم به عنوان نور اصلی و هم به عنوان نور دکوراتیو استفاده شده است. چراغ های خطی به کار رفته در این پروژه، چراغ خطی 3535 و 1715 می باشد که در سقف و دیوار ها نصب شده اند و تأمین کننده نور سالن کنفرانس هستند.

جهت نورپردازی این سالن کنفرانس از چراغ های خطی با شدت نور 2500 لومن استفاده شده است.

یکی ار مسائل بسیار مهم در طراحی سالن کنفرانس نحوه طراحی نورپردازی آن است که باید توجه ویژه ای به آن داشت.

نورپردازی سالن کنفرانس متناسب با نوع کاربری آن مشخص و طراحی می شود، نوع نورپردازی سالن کنفرانس تاثیر بسیار زیادی بر نحوه ارائه مطالب و میزان تاثیرگذاری آنها دارد.

شدت نور مورد استفاده در سالن کنفرانس باید با دقت محاسبه  شود، کم بودن شدت نور باعث ایجاد خستگی در افراد می شود، همچنین بیش از حد بودن شدت نور می تواند باعث حواس پرتی افزاد در طول جسله شود.

 

 

 

 

محل پروژه: 
عسلویه
تاریخ انجام پروژه: 
1398

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.