مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

پروژه مسکونی جماران

نورپردازی پروژه مسکونی واقع در جماران

طراح این پروژه جناب آقای مهندس صادقی هستند که از چراغ خطی 1715 با شدت نور 1200 لومن بر متر و نور نچرال (طبیعی) 4000K برای نورپردازی محیط آشپزخانه استفاده کرده است.

در  این پروژه نورپردازی آشپزخانه و کابینت ها با چراغ خطی 1715 انجام شده است. 

‌‌در این پروژه از چراغ های خطی در قسمت مخفی زیر کابینت استفاده شده است که زیبایی محیط را بسیار زیاد می کند و فضایی مدرن ایجاد می کند.

به عنوان یک جایگزین برای چراغ خطی 1715 می توان پروفیل 1707 و 3030 را انتخاب کرد که می توانند جایگزین مناسبی  برای نصب زیر کابینت باشند.
‌محصول: چراغ خطی توکار - پروفیل 1715
 

تاریخ انجام پروژه: 
1398

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.