مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

پروژه اداری جناب آقای مهندس فیاضی

طراحی و نورپردازی پروژه اداری جناب آقای مهندس فیاضی طراحی و نورپردازی دیوار با استفاده از invisibleframe یا فریم گچی با کد w1-11024

ابعاد این فریم ها 300 در 300 میلی متر و عمق بخش توکار 150میلی متر می باشد. جهت نصب این فریم ها باید سطح به عمق 150 میلی متر برش خورده و فریم داخل آن قرار گیرد، سپس فریم به سطح پیچ شده و اطراف آن بتونه می شود. در نهایت فریم و دیوار رنگ شده و سطح یکدست می شود.

این فریم ها قابل نصب برروی سقف و دیوار به صورت توکار هستند و پس از نصب جزِئی از سطح می شود.

در این پروژه این فریم های گچی به صورت دکوراتیو برروی دیوار نصب شده اند.

 

 

 

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.