مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

پروژه مسكوني ميدان قبا

نورپردازی واحد مسکونی واقع در میدان قبا با چراغ های خطی 

نورپردازی سقف با چراغ های خطی و پروفیل 1715 که عرض آن 17 میلی متر بوده و دارای عمق 15 میلی متر است. جهت نصب باید شیاری به اندازه ی 15 میلی متر داخل دیوار ایجاد شده و چراغ داخل آن نصب شود.

در این پروژه از چراغ خطی به عنوان منبع اصلی نور استفاده شده است. چراغ های خطی در سقف کار شده اند و روشنایی محیط را کامل تامین می کنند.

طراح این پروژه جناب آقای مهندس ابرهیمی است که از چراغ خطی 1715 با شدت نور 2500 لومن بر متر و رنگ نور طبیعی 4000K استفاده کرده است.

برای چراغ های خطی این پروژه از دیمر استفاد شده است که با آن می توان میزان شدت نور چراغ ها را تنظیم کرد.

محل پروژه: 
تهران، میدان قبا
تاریخ انجام پروژه: 
1398

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.