مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی پروژه اداری واقع در خیابان جردن با چراغ خطی و فریم گچی

نورپردازی پروژه اداری واقع در خیابان جردن تهران با چراغ خطی مدل 5575 و فریم گچی مدل W1-11024

 

نورپردازی خطی با چراغ خطی مدل 5575

 چراغ خطی 5575 یکی از انواع چراغ های خطی برند Line&Design است که دارای عرض 55 و عمق 75 میلی متر است. در این پروژه چراغ با منبع نور نچرال 2500 لومن بر متر نصب و اجرا شده است. این چراغ را می توان با منبع نور 1200، 2400، 2500، 3500، 5000 و 7000 نصب و اجرا کرد.

 

نصب و اجرای فریم گچی مدل W1-11024

فریم گچی مدل W1-11024 یکی از انواع فریم های پر طرفدار در بین معماران است. در این پروژه ترکیبی از فریم گچی و چراغ خطی آویز استفاده و نصب شده است. 

 

 

 

محل پروژه: 
تهران، جردن
تاریخ انجام پروژه: 
1400

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.