مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی پروژه اداری Office520

چراغ های خطی از نظر نحوه نصب دارای انواع مختلفی هستند و می توان از آن ها در کاربری های مختلف استفاده کرد. این چراغ ها قابل نصب به صورت روکار، توکار و آویز هستند و دارای شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر هستند. در هر پروژه متناسب با شدت نور مورد نیاز (بر استس متراژ، کاربری فضا، فاصله منبع نور تا سطح و ...) از این چراغ ها استفاده می شود. می توان از شدت نورهای کم نیز به عنوان چراغ دکوراتیو در پروژه استفاده کرد. همچنین می توان ترکیبی از انواع شدت نورها و همچنین رنگ نورها را متناسب با نوع طراحی نورپردای پروژه و میزان نور مورد نیاز اجرا کرد.

 

نورپردازی خطی پروژه اداری Office520

نورپردازی پروژه Office520 واقع در شیراز با استفاده از چراغ خطی توکار 7635 به صورت خط های موازی در سقف. این پروژه اداری است و از چراغ خطی به عنوان منبع نور اصلی استفاده شده است و این چراغ ها باید شدت نور مورد نیاز برای کارمندان برروی میزهایشان را تامین کند.

 

مشخصات چراغ خطی 7635

چراغ خطی 7635 دارای عرض 76 و ارتفاع 35 میلی متر است و قابل نصب به صورت توکار داخل سقف و دیوار است. این چراغ به دلیل عرض زیادی که دارد می توان از آن برای شدت نورهای بالا نیز اسفاده کرد. کاربری های اسن چراغ برای نورپردازی رستوران ها، پاساژها، سالن ها و ... است. 

این چراغ خطی با رنگ نورهای آفتابی، طبیعی و مهتابی و همچنین با شدت نورهای 1200، 2500، 3500، 5000 و 7000 لومن بر متر قابل اجرا است. 

محل پروژه: 
شیراز

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.