مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

معرفی انواع چراغ خطی از نظر نحوه نصب

چراغ خطی دارای انواع مختلفی از نظر نوع کاربری، نحوه نصب، اندازه و ظاهر و شدت نور هستند. وجود چنین تنوعی در بین محصولات، دست معماران و طراحان را در طراحی فضاهای مختلف باز گذاشته است. یکی از ویژگی های چراغ های خطی، ظاهر ساده، مدرن و مینیمال آن ها است. در ادامه انواع چراغ های خطی را از نظر نحوه نصب معرفی می کنیم.

 

انواع چراغ خطی

 

چراغ خطی توکار

یکی از انواع محبوب چراغ های خطی، چراغ خطی توکار است. نصب این چراغ در دیوار، سقف و کف امکانپذیر است و می توان آن ها را در داخل گچ و، کناف و چوب نیز نصب کرد. برای نصب باید محل مورد نظر به اندازه عرض چراغ انتخابی برش بخورد و چراغ در آن نصب شود.

چراغ های توکار دارای اندازه های مختلف هستند و می توان از آن ها در فضای داخلی و خارجی استفاده کرد.

انواغ چراغ خطی توکار می توان به چراغ خطی دفنی (مناسب فضای خارجی و کف)، چراغ خطی قرنیزی و چراغ های خطی مناسب سقف و دیوار اشاره کرد.

در ادامه تعدادی از چراغ های خطی توکار را نیز معرفی می کنیم:

چراغ خطی توکار سه کنج بیرون دیوار، چراغ خطی سه کنج داخل دیوار، چراغ دفنی، چراغ های خطی تریملس، چراغ توکار قرنیزی و ...

 

چراغ خطی توکار سقف

 

چراغ خطی توکار دفنی

 

چراغ خطی توکار دیوار

 

چراغ خطی روکار

یکی دیگر از انواع چراغ های خطی از نظر نحوه نصب می توان به چراغ خطی روکار اشاره کرد. این چراغ به صورت روکار برروی سطح نصب می شود و می تواند هم به عنوان چراغ دکوراتیو و هم به عنوان منبع نور اصلی در نظر گرفته شود.

تعدادی از چراغ های خطی روکار جدید و پرطرفدار را در ادامه معرفی می کنیم.

چراغ خطی لب پله، چراغ خطی استوانه ای مدل R30 و R60، چراغ خطی Curve، چراغ کیوبیک، چراغ خطی لنز دار، چراغ خطی روکار قرنیزی و ...

 

سازه نوری

 

چراغ روکار سقف

 

چراغ خطی آویز

این چراغ یکی از انواع چراغ های دکوراتیو است که می توان از آن با شدت نور بالا به عنوان منبع نور اصلی نیز استفاده کرد. استفاده از این چراغ ها در فضاهای اداری که می خواهیم منبع نور به سطح میز و ... نزدیک تر باشد، یا بالای میز کنفرانس و ...  می توانیم از این چراغ های آویز استفاده کنیم.

تعدادی از چراغ های خطی آویز را در ادامه معرفی می کنیم:

چراغ خطی آویز استوانه ای R30 و R60، چراغ های خطی فلکسی و ...

این چراغ ها دارای انواع بسیار زیادی از نظر نحوه نصب و نوع کاربری هستند، به همین خاطر طراحان می توانند متناسب با نیاز پروژه، نوع طراحی و شدن نور مورد نیاز پروژه با توجه به کاربری فضا استفاده کنند.

گروه روشنایی سپندار واردکننده جدیدترین، خاص ترین و با کیفیت ترین چراغ های خطی برند Line&Design در ایران هستن.

 

چراغ خطی آویز

چراغ خطی آویز

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.