مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی فروشگاه لئو در شیراز | نمایندگی گروه روشنایی SPL

فروشگاه لئو واقع در شیراز یکی از نمایندگی های گروه روشنایی سپندار است. در این فروشگاه نمونه هایی از انواع چراغ های خطی و فریم های گچی نصب و اجرا شده است. 

 

 نصب و اجرای چراغ خطی R60

چراغ خطی آویز مدل R60 یکی از انواع چراغ های آویز است که می توان از آن به صورت دکوراتیو یا به عنوان نور اصلی با شدت نور بالا استفاده کرد. در این پروژه از چراغ R60 با طراحی مدرن به عنوان چراغ دکوراتیو استفاده شده است و چند چراغ با دیزاین و زاویه های مختلف در کنار یکدیگر نصب و اجرا شده اند.

 

چراغ خطی آویز

 

نورپردازی با چراغ خطی روکار مدل 3535

یکی دیگر از چراغ هایی که در این فروشگاه نصب شده است چراغ خطی روکار 3535 است. همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید سازه ای با طراحی مدرن با این چراغ اجرا شده است که از روی دیوار تا سقف ادامه دارد. نصب این چراغ برروی دیوار به صورت روکار و برروی سقف به صورت آویز انجام شده است.

 

چراغ خطی روکار

 

فریم گچی دیوار مدل W2-12040

یکی دیگر از محصولاتی که در این فروشگاه نصب و اجرا شده است، فریم گچی دیواری مدل W2-12040 است. این فریم گچی کاربری دکوراتیو با نور کم دارد و در طراحی های مدرن بسیار کاربردی است.

 

فریم گچی دیوار

 

 

 

محل پروژه: 
شیراز
تاریخ انجام پروژه: 
1399

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.