مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی پروژه کیش با چراغ خطی

نورپردازی پروژه کیش با چراغ خطی مدل 5575 به صورت آویز توسط گروه روشنایی سپندار انجام شده است. در این پروژه، این چراغ به صورت آویز بالای میز کنفرانس با شدت نور 5000 لومن بر متر و منبع نور نچرال نصب و اجرا شده است.

 

مشخصات چراغ خطی روکار 5575

این چراغ قابل نصب و اجرا به صورت روکار و آویز است که در این پروژه به صورت آویز نصب و اجرا شده است. این محصول دارای عرض 55 و عمق 75 میلی متر است. یکی دیگر از نکات مهم در رابطه با این چراغ رنگ پذیری بدنه آن است که در این پروژه بدنه این چراغ به رنگ مشکی شده است.

امکان نصب این چراغ با شدت نورهای 1200، 2500، 3500، 2400، 5000 و 7000 لومن بر متر با رنگ نورهای سفید، نچرال و آفتابی است که در این پروژه از منبع نور نچرال با شدت نور 5000 لومن بر متر استفاده شده است. منبع نور باید با توجه به میزان نور مورد نیاز در پروژه و کاربری آن فضا به طور دقیق محاسبه شود.

 

 

 

محل پروژه: 
تهران، کیش
تاریخ انجام پروژه: 
1400

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.