مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی پروژه جردن با چراغ خطی و فریم گچی

نورپردازی پروژه اداری واقع در خیابان جردن تهران با چراغ خطی و فریم گچی برند Line&Design توسط گروه روشنایی سپندار الکتریک.

در این پروژه از چرغ خطی توکار مدل 5532 برای نورپردازی سقف دفتر اداری استفاده شده است. به صورت لاین های نوری در سقف در قسمت های مختلف فضا. همچنین از فریم گچی مدل R38-11011 در سقف به عنوان منبع نور دکوراتیو استفاده شده است. 

 

ویژگی های فریم گچی R38-11011

فریم گچی از جنس پلاستر است و به رنگ سفید هستند. این فریم ها پس از نصب جزئی از سقف و دیوار می شوند و منبع نور پس از نصب داخل آن ها قرار می گیرد. از این فریم ها هم می توان به عنوا منبع نور اصلی و برای روشنایی محیط استفاده کرد و هم می توان به عنوان منبع نور دکوراتیو استفاده کرد. این فریم های گچی می توانند یک المان دکوراتیو مدرن در طراحی داخلی باشند. فریم گچی مدل R38-11011 یکی از انواع این فریم ها می باشد که دارای دو سایز مختلف است و قابل نصب در سقف است و به شکل کرو و مخروطی در سقف قرار میگیرد. 

 در این پروژه این فریم ها در بالای کانتر کنارهم نصب شده اند و نورشان به صورت متمرکز برروی کانتر می افتد.

 

ویژگی چراغ خطی توکار مدل 5532

این چراغ دارای عرض 55 و ارتفاع 32 میلی متر است و دارای رنگ نورهای سفید، آفتابی و طبیعی(نچرال) با شدت نورهای 1200، 2500، 3500 و 5000 می باشد.

محل پروژه: 
تهران، جردن

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.