مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

طراحی و اجرای نورپردازی باشگاه ورزشی ساختمان بیمه دی با چراغ خطی توکار

طراحی، محاسبات شدت نور و اجرای نورپردازی خطی پروژه باشگاه ورزشی ساختمان بیمه واقع در خیابان میرداماد تهران با چراغ خطی توکار مدل 1715 برند line&design.

 

نورپردازی با چراغ خطی توکار 1715

چراغ خطی توکار 1715 دارای عرض 17 و عمق 15 میلی متر است و دارای لبه بیرونی است. امکان نصب این چراغ با شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر وجود دارد و در این پروژه از این چراغ با شدت نور 1200 لومن بر متر با رنگ نور نچرال استفاده شده است.

محل پروژه: 
تهران، میرداماد
تاریخ انجام پروژه: 
1400

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.