مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی بیمارستان عرفان با چراغ های خطی توکار

طراحی، محاسبه و اجرای نورپردازی خطی بیمارستان عرفان در تهران با چراغ های خطی برند Line&Design توسط گروه روشنایی SPL. در این پروژه از چراغ خطی توکار مدل های 5575، 3535 و 9035 برای نورپردازی سقف و دیوار استفاده شده است. در ادامه هر قسمت را به طور کامل برای شما توضیح می دهیم.

 

در این قسمت از پروژه از چراغ خطی توکار در نورپردازی دیوار و سقف استفاده شده است. همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید، نصب این چراغ ها به صورت خط های موازی با طول های متفاوت در کنار یکدیگر برروی دیوار و سقف است.

 

نصب و اجرای چراغ خطی توکار

 

در قسمت دیگری از پروژه نورپردازی خطی بیمارستان عرفان از چراغ های خطی توکار برای نورپردازی ورودی یک راهرو و همچنین سقف آن استفاده شده است.

 

چراغ خطی توکار

 

محل پروژه: 
تهران، بیمارستان عرفان
تاریخ انجام پروژه: 
1400

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.