مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی پروژه اکباتان با چراغ خطی توکار

نورپردازی خطی پروژه بازسازی واحد مسکونی واقع در اکباتان با چراغ خطی توکار مدل 5532 با رنگ نور نچرال و شدت نور 5000 لومن بر متر.

 

چراغ خطی توکار 5532

این چراغ دارای عرض 55 و عمق 32 میلی متر است و به صورت توکار قابل تصب است. از چراغ 5532 می توان به عنوان منبع نور اصلی در محیط استفاده کرد چراکه دارای شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر است و می تواند میزان نور مورد نیاز را در هر فضا (متناسب با کاربری آن محل) تأمین کند. در این پروژه نیز از این چراغ خطی به عنوان منبع نور اصلی استفاده شده است.

محل پروژه: 
تهران، اکباتان
تاریخ انجام پروژه: 
1401

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.