مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی فروشگاه لباس M2 Collection

نورپردازی خطی پروژه فروشگاه لباس، واقع در خیابان فلسطین تهران، با چراغ خطی روکار 2623 و چراغ تریملس 7012 با شدت نورهای 2500 لومن بر متر. در این پروژه جهت نورپردازی رگال ها از ریسه COB آفتابی نیز استفاده شده است که باعث نمایش بهتر لباس در رگال ها می شود.

 

چراغ خطی روکار و آویز 2623:

چراغ 2623 یکی از چراغ های روکار و آویز بسیار محبوب است، چراکه از سه جهت پخش نور دارد و پس از نصب، علاوه بر روشن کردن فضا و تأمین شدت نور مورد نیاز، زیبایی خاصی را به فضا می بخشد. این چراغ دارای عرض 26 و عمق 23 میلی متر است و امکان اجرای آن با شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر، با رنگ نورهای طبیعی، آفتابی و سفید نیز وجود دارد.

در این پروژه از این چراغ به صورت روکار، برروی سقف و دیوار با شدت نور 2500 لومن بر متر استفاده شده است.

 

 

چراغ خطی توکار 7012:

چراغ تریملس 7012 قابل اجرا به صورت توکار داخل دیوار، سقف، کمد و ... با شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر است. پس از نصب، بدنه به طور کامل داخل سطح قرار میگیرد و تنها نور قابل مشاهده است.

 

 

 

محل پروژه: 
تهران، خیابان فلسطین
تاریخ انجام پروژه: 
1401

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.