مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی مجتمع تجاری حیات سبز اطلس ژن

نورپردازی خطی پروژه اداری واقع در مجتمع اداری حیات سبز. نورپردازی دفتر اداری شرکت اطلس ژن با چراغ خطی آویز مدل 5575 با شدت نور 5000 لومن بر متر.

 

چراغ خطی آویز مدل 5575

این چراغ دارای عرض 55 و عمق 75 میلی متر است و قابل نصب به صورت روکار، توکار و آویز است. بیشترین کاربری این چراغ در نصب آویز و روکار است و ترانس در داخل بدنه آن قرار می گیرد.

 

شدت نور چراغ خطی آویز 5575

این چراغ قابل نصب با شدت نورهای 1200، 2500، 3500، 2400، 5000 و 7000 لومن بر متر و رنگ نورهای سفید، طبیعی و آفتابی است.

 

 

 

 

محل پروژه: 
مجتمع تجاری حیات سبز
تاریخ انجام پروژه: 
1400

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.