مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

چند نکته درباره ی چراغ های دفنی استخری

با داشتن چراغ های دفنی استخری می توانید شب های تابستانی را لذت بخش تر کنید. در روز های گرم تابستان شنا کردن در شب می تواند لذتی وصف ناپذیر را با خود به همراه داشته باشد. خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم می توانید این خواسته ی خود را عملی کنید و با تنظیم نور با کیفیت در استخر خود می توانید به صورت ۲۴ ساعته از استخر خود استفاده نمایید. در ادامه ی این مطلب ما بهترین نوع نورپردازی در استخر را مورد بررسی قرار می دهیم و هر یک از آن ها را مقایسه می کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

چه زمانی شما باید چراغ های دفنی استخری را خریداری نمایید؟

 دلایل زیادی برای خرید چراغ های دفنی استخری وجود دارد و اگر شما قصد دارید این مطلب را بخوانید تنها علت آن این است که از بعضی از آن ها اطلاعات کافی ندارید.
زمان استفاده از استخر خود را گسترش می دهید: چراغ های دفنی استخر این امکان را برای شما فراهم می کند که از تابستان های طولانی مدت و یک شنای خوب در شب لذت ببرید.
 دو چندان کردن زیبایی: جادوی نور پردازی استخر موجب ایجاد زیبایی، درام و رمز و راز استخر شما می شود.
افزایش میدان دید و ایمنی: نورپردازی استخر شما موجب می شود که بتوانید کودکان، دیگر افراد و حیوانات خانگی را در شب نظاره کنید. در صورتی که استخر شما چراغ نداشته باشد ممکن است ورود برخی حیوانات نظیر مار را به استخر خود نبینید و امنیت شما به خطر بیفتد.

در چه صورت به چراغ های دفنی استخری نیاز ندارید؟

هر خریدی برای هر فردی در موقعیت های مختلف معقول نیست، به همین علت است که در این مطلب قصد داریم برخی از دلایل خرید و عدم خرید چراغ های دفنی استخری را ذکر نماییم.

  • شنا کردن در شب را دوست ندارید: اگر قصد ندارید که از استخر خود در طول شب استفاده کنید، به هیچ عنوان برای نورپردازی استخر سرمایه گذاری نکنید.
  • نشستن در اطراف استخر و باغچه:زمانی که دوست ندارید در شب در کنار باغچه ی خود بنشینید.
  • نگران ایمنی نیستید: نیازی به مراقبت از بچه و یا حیوانات خانگی ندارید و یا اینکه در منطقه ای زندگی می کنید که حیوانات خطرناک راهی برای رسیدن به استخر شما ندارند.

چه نوع چراغ استخری می توانید خریداری نمایید؟

زمانی که به خرید چراغ های دفنی استخری فکر می کنید، ممکن است ندانید چه نوع چراغی برای استخر شما بهتر است؟ چراغ های ال ای دی یا فیبر نوری؟ به طور معمول یک انتخاب نمی تواند برای هر فرد و یا هر موقعیتی مناسب باشد، بنابراین بهتر است قبل از آن که اقدام به خرید کنید آگاه شوید و با تصمیم گیری آگاهانه بهترین گزینه را برگزینید.
.    چراغ های ال ای دی دفنی استخری
چراغ های ال ای دی استیل با هدایت ولتاژ از طریق یک نیمه هادی کار می کند. بر خلاف فیبر نوری که نیاز به کابل کشی گسترده و پیچیده دارد، ال ای دی یک منبع ساده است که تنها به یک منبع برق متصل می شود.
.    چراغ های فیبر نوری مخصوص استخر
لامپ در یک جعبه قرار دارد که به طور معمول در بالای استخر نصب می شود، سپس نور از طریق کابل و یا اتصالات ویژه به استخر شما منتقل می شود.

چراغ های ال ای دی در مقایسه با چراغ های فیبر نوری

در حال حاضر قصد داریم بررسی کنیم که بر اساس مشکلات تعمیر و نگهداری، طول عمر، هزینه، روشنایی، جلوه های بصری و ایمنی کدام نوع نور بهتر است؟ چراغ های فیبر نوری مزایای خود را دارند، با توجه به ارزش قیمتی که دارند، هر دو طول عمر و کیفیت داخلی بالایی دارند. از آن جایی که جعبه محافظتی ندارند در آب نیز نوردهی بالاتری از خود نشان می دهند.

سهولت تعمیر و نگهداری

ال ای دی: برای تغییر لامپ ها، ال ای دی می تواند سخت تر باشد. شما باید کل یونیت ها را برای تغییر لامپ خارج کنید و نیازی نیست که کل آب استخر را تخلیه نمایید. برخی از چراغ های ال ای دی قابل تغییر نیستند و معنای آن این است که باید تمامی واحد را جایگزین نمایید. با این حال می توانید با خرید چراغ های ال ای دی با لامپ های قابل تغییر از این عمل جلوگیری نمایید.
فیبر نوری: ساده است چرا که لامپ ها خارج از آب قرار دارند و می توانید ظرف چند دقیقه به آن ها دسترسی یابید و لامپ جدید را جایگزین نمایید.

طول عمر

ال ای دی: ال ای دی ها از نیمه هادی های قوی ساخته شده است که می تواند مدت زمان بیشتری داشته باشد. لامپ ها می توانند از ۷ تا ۱۵ سال عمر کنند بدون آن که نیاز به تعویض آن باشد.
فیبر نوری: فیبر نوری از رشته های ظریف ساخته شده است که می تواند با بهترین شرایط استفاده نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر داشته باشد. این لامپ ها بین ۳ تا ۷ سال عمر می کنند.

هزینه

ال ای دی: ال ای دی ها هزینه ی کمتری نسبت به فیبر نوری دارند و شما تنها باید لامپ ها را به ص  ورت دوره ای تعویض نمایید.
فیبر نوری: هزینه ی اولیه ی فیبر نوری گران تر از ال ای دی است و به طور معمول از یک موتور الکتریکی برای قدرت چرخ رنگ و یک فن برای نگه داشتن آن استفاده می کند. این مولفه ها در طول زمان نا موفق هستند و می توانند هزینه ها مقداری گران تر از ال ای دی ها باشد.

روشنایی و جلوه های زیبایی

ال ای دی: با توجه به ابعاد استخر و روشن کردن آن شما ممکن است به خرید یکی از واحد های بزرگ ال ای دی نیاز پیدا کنید.
فیبر نوری: از فیبر های نوری می توان برای روشن کردن برخی از قسمت های استخر استفاده کرد. نمی توانید کل استخر را با این نوع لامپ ها روشن کنید ولی برای طرح های خلاقانه و دقیق تر گزینه ی مناسبی است.

ایمن

لامپ های ال ای دی و فیبر نوری هر دو ایمن هستند و هیچ خطری نمی تواند شما را تهدید کند.

 

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.