مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

معرفی انواع چراغ خطی آویز

چراغ های خطی دارای انواع محتلفی از نظر ظاهر، نحوه نصب، شدت نور و ... هستند. یکی از انواع چراغ های خطی، چراغ خطی آویز است. این چراغ های آویز دارای شدت نور، اندازه و مدل های مختلفی هستند که در این قسمت انواع آن ها را معرفی می کنیم.

گروه روشنایی سپندار واردکننده جدیدترین و خاص ترین چراغ های خطی برند line&design در ایران است.

 

چراغ خطی آویز

 

چراغ فلکسی

یکی از جدیدترین چراغ های خطی وارداتی، چراغ های فلکسی هستند که خود دارای سه مدل TC، TB و Tube360 با کاربری های متفاوت هستند.

امکان نصب این چراغ ها به صورت آویز و همچنین توکار وجود دارد. درکل چراغ های فلکسی دست طراحان را برای ساخت المان های دکوراتیو خاص باز می گذارد. به عنوان مثال از این چراغ ها در ساخت لوستر های خاص (مانند عکس زیر) بسیار استفاده می شود.

 

چراغ خطی فلکسی

 

چراغ خطی آویز استوانه ای

این چراغ یکی از محبوب ترین انواع چراغ های خطی از نظر شکل ظاهری و طراحی است که خود دارای دو مدل R30 و R60 است. تفاوت این دو مدل فقط در قطر آن ها است.

 

چراغ خطی آویز

 

چراغ خطی آویز مدل کیوبیک

چراغ کیوبیک یکی از خاص ترین چراغ های خطی است که می توان از آن برای ساخت المان های دکوراتیو نوری و سازه های نوری استفاده کرد.

 

چراغ خطی کیوبیک

 

چراغ خطی آویز ساده

چراغ های آویز ساده در مدل های مختلفی ارائه می شوند که تفاوت آن ها فقط در طول و عرض شان با یکدیگر است. برای مثال می توان به چراغ های 3535، 5575، 2623، 1602 و ... اشاره کرد.

امکان نصب و اجرای این چراغ ها به صورت آویز و روکار وجود دارد و نکته بسیار مهم در رابطه با آن ها رنگ پذیری بدنه آن ها است. می توان بدنه این چراغ ها را با توجه به طراحی داخلی رنگ کرد.

 

تمامی چراغ های ذکر شده وارداتی و برند line&design هستند و می توان آن ها را با شدت نورهای مختلف سفارش داد.

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.