مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

آشنایی با انواع چراغ های دکوراتیو

نورپردازی در طراحی داخلی یکی از مهم ترین المان ها است و می توان به کمک آن طراحی فضا را بسیار جذاب تر و خاص تر کرد. در طراحی نورپردازی می توان از انواع چراغ ها به عنوان منبع نور اصلی و به عنوان چراغ های دکوراتیو استفاده کرد.

 

چراغ خطی دکوراتیو

 

منظور از چراغ های دکواتیو چیست؟

نورپردازی دکوراتیو، چهارمین لایه در نورپردازی داخلی است و به عبارت دیگر به درخشش و زیباتر شدن فضای شما کمک می کند. 
به طور کلی چراغ های دکوراتیو را نمی توان به عنوان تأمین کننده نور و روشنایی درنظر گرفت و صرفا این چراغ ها برای زیبا تر شدن فضا در طراحی داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. 
در این مقاله شما را با نمونه هایی از چراغ های دکوراتیو خاص آشنا می کنیم.

 

چراغ دکوراتیو

 

چراغ خطی دکوراتیو

چراغ خطی دارای انواع مختلف، با شدت و رنگ نورهای متفاوت هستند. بعضی از این چراغ ها را می توان به عنوان منبع نور اصلی با شدت نور بالا نصب و اجرا کرد. دسته دیگری از این چراغ ها کاربری دکوراتیو دارند. یعنی نمی توان از آن ها برای تأمین نور محیط استفاده کرد، اما باعث می شوند زیبایی فضا دوچندان شود. در ادامه بعضی از انواع این چراغ ها را معرفی می کنیم.

 

چراغ دکوراتیو خطی مدل Curve1807

این چراغ را می توان با شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر و رنگ نورهای آفتابی، طبیعی و سفید نصب و اجرا کرد. یکی از کاربری های این چراغ برای دیوارهایی است که دارای انحنا هستند. 

 

چراغ خطی دکوراتیو

 

چراغ دکوراتیو خطی مدل Cubic1919

از این چراغ می توان برای ساخت سازه های نوری با شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر و رنگ نورهای آفتابی، طبیعی و سفید استفاده کرد. 

 

چراغ خطی کیوبیک

چراغ دکوراتیو خطی

 

فریم گچی دکوراتیو در نورپردازی داخلی

یکی دیگر از انواع چراغ های دکوراتیو، فریم های گچی هستند. این فریم ها دارای انواع مختلفی هستند که بعضی از آن ها به عنوان منبع نور اصلی و بعضی دیگر به عنوان چراغ های دکوراتیو نصب و اجرا می شوند.

 

فریم گچی مدل W2-8060

این فریم قابل نصب به صورت روکار برروی دیوار است. می توان از آن به عنوان منبع نور دکوراتیو در فضاهای مختلف استفاده کرد. یکی از مزیت های این فریم ها رنگ پذیری آن هاست که می توان متناسب با طراحی داخلی آن ها را رنگ آمیزی کرد.

 

فریم گچی دکوراتیو

 

فریم گچی مدل W2-12040

یکی دیگر از انواع فریم های دکوراتیو مدل W2-12040 می باشد. این چراغ دارای ابعاد 400 در 100 میلی متر است و به صورت روکار برروی دیوار نصب و اجرا می شود.

 

فریم گچی
 

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.