مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی پروژه مسکونی ملاصدرا

نورپردازی خطی پروژه مسکونی واقع در خیابان ملاصدرا تهران با چراغ خطی توکار 1715. در این پروژه نورپردازی خطی به عنوان منبع نور اصلی است و از آن در سقف، دیوار و ... استفاده شده است. برای روشنایی آشپزخانه و همینطور زیبایی آن به عنوان چراغ دکوراتیو استفاده شده است. 

در این پروژه چراغ خطی توکار به صورت خط های ممتد از روی سقف تا دیوار طراحی و اجرا شده است. تامین تجهیزات نورپردازی، طراحی نورپردازی و اجرا توسط گروه روشنایی سپندار الکتریک انجام شده است.

 

مشخصات چراغ خطی توکار1715

این چراغ دارای عرض 17 و ارتفاع 15 میلی متر است و به صورت توکار داخل سقف، دیوار، کناف و ... نصب می شود. از این چراغ می توان هم به عنوان منبع نور اصلی و هم به عنوان چراغ دکوراتیو در طراحی نورپردازی سالن، سالن کنفرانش، اتاق، شرکت، آشپزخانه، پاساژها و ... استفاده کرد. 

این چراغ دارای رنگ نورهای سفید، آفتابی و مهتابی است و با شدت نور و توان های مختلف به فروش می رسد. چراغ های خطی دارای شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر هستند.

 

 

محل پروژه: 
تهران، ملاصدرا

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.