مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی پروژه مسکونی با چراغ خطی توکار

پروژه نورپردازی مسکونی با چراغ خطی توکار مدل 1715 برند line&design. در این پروژه چراغ 1715 با نور نچرال (4000K) و شدت نور 1200 لومن بر متر اجرا شده است. طراحی، اجرا و تامین تجهیزات نورپردازی توسط گروه روشنایی سپندار الکتریک. 

 

نصب و اجرای چراغ خطی توکار 1715

چراغ خطی 1715 یکی از انواع چراغ های توکار پرطرفدار در میان طراحان داخلی است. این چراغ دارای عرض 17 و عمق 15 میلی متر است و طول آن به صورت سفارشی است. 

این چراغ دارای شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر و رنگ نورهای سفید، نچرال و آفتابی است که می توانید متناسب با کاربری فضا و میزان نور مورد نیاز از انواع آن استفاده کنید. قبل از هرچیز باید متناسب با پروژه شدت نور موردنیاز توسط کارشناسان محاسبه شود. در این مسیر مهندسین گروه روشنایی SPL می توانند شما را راهنمایی کنند.

 

تاریخ انجام پروژه: 
1400

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.