مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی مسکونی با چراغ خطی

نورپردازی پروژه مسکونی واقع در مهرشهر با چراغ خطی توکار مدل 1715. در این پروژه از این چراغ به صورت خط های پیوسته از سقف تا دیوار استفاده شده است که هم جنبه دکوراتیو دارد و هم برای تامین روشنایی است.

چراغ خطی 1715 دارای عرض 17 میلی متر و عمق 15 میلی متر است که داخل سقف و دیوار نصب می شود.

در این پروژه از چراغ خطی 1715 با شدت نور 2500 لومن آفتابی به عنوان نور اصلی و دکوراتیو در سقف و دیوار استفاده شده است.

استفاده از چراغ های خطی در نورپردازی پروژه های مسکونی امروزه بسیار مورد توجه معماران و طراحان داخلی قرار گرفته است و فضای مدرن و خاص را به ارمغان می آورد.

محل پروژه: 
مهرشهر
تاریخ انجام پروژه: 
1398

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.