مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی پروژه اداری خیابان جردن

نورپردازی خطی پروژه اداری واقع در خیابان جردن، کوچه گلفام با چراغ خطی توکار 3535 و چراغ خطی روکار 3535. منبع نور استفاه شده در این پروفیل ها دارای رنگ نور نچرال و شدت نور 2400 لومن بر متر است. طراحی، محاسبات، نصب و اجرای این پروژه وسط گروه روشنایی سپندار انجام شده است.

 

چراغ خطی توکار مدل 3535

از این چراغ خطی با شدت نور 2400 لومن بر متر و رنگ نور نچرال استفاده شده است. این چراغ دارای عرض و عمق 35 میلی متر است و به صورت توکار داخل سطح نصب و اجرا می شود. در این پروژه از این چراغ به عنوان منبع نور اصلی و همچنین چراغ دکوراتیو برروی سقف استفاده شده است.

محل پروژه: 
جردن، گلفام
تاریخ انجام پروژه: 
1400

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.