مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی پروژه اداری نوبنیاد با چراغ خطی آویز

نورپردازی خطی پروژه اداری، واقع در خیابان نوبنیاد تهران با چراغ خطی مدل 5575 با شدت نور 5000 لومن بر متر و رنگ نور نچرال.

 

مشخصات چراغ خطی آویز 5575:

چراغ روکار 5575 قابل نصب به صورت روکار و آویز است، که در این پروژه به صورت آویز نصب و اجرا شده است. این چراغ دارای عرض 55 و عمق 75 میلی متر است که امکان اجرای آن با شدت نورهای 1200، 2400، 2500، 3500، 5000 و 7000 لومن بر متر با رنگ تورهای سفید، طبیعی و آفتابی وجود دارد.

محل پروژه: 
تهران، نوبنیاد
تاریخ انجام پروژه: 
1401

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.