مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی پروژه مسکونی نارمک

نورپردازی پروژه مسکونی واقع در نارمک تهران با چراغ خطی توکار مدل 1715. این چراغ با شدت نور 2500 لومن بر متر و رنگ نور نچرال نصب و اجرا شد. در این پروژه از فریم گچی جهت نورپردازی سقف و همچنین به عنوان چراغ دکوراتیو استفاده شده است. در ادامه هر کدام از این چراغ ها را معرفی می کنیم.

 

چراغ خطی توکار 1715:

این چراغ دارای لبه بیرونی و قابل نصب و اجرا به صورت توکار است. در این پروژه از این چراغ جهت نورپردازی سقف و دیوار استفاده شده است. چراغ 1715 دارای عرض 17 و عمق  میلی متر است و قابل اجرا با شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر است.

 

فریم گچی روکار استوانه ای مدل C2-11015-R: 

این چراغ به صورت روکار برروی سطح نصب می شود و دارای رنگ نورهای آفتابی و سفید است.

 

فریم گچی C1-11011-R23: 

فریم گچی C1-11011 دارای دو سایز است. در این پروژه از دو فریم با سایر یکسان در کنار هم استفاده شده است.

محل پروژه: 
تهران، نارمک
تاریخ انجام پروژه: 
1401

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.